338 rezultate, pagina 5 / 23

Oferte imobiliare de vânzare

Casa indivuala intr-o zona linistita, în Chinteni!

290,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Chinteni
120 mp
2025

Apartament în Andrei Mureșanu – cu parcare & boxă

350,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
93 mp
2008

Hala de 614 mp la inchiriat open-space zona Piata 1 Mai

3,000 € + 21% TVA

Spațiu industrial de vânzare
Bulgaria, Cluj-Napoca
614 mp

Ansamblu de 3 case la vanzare in Chinteni!

275,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Chinteni
140 mp
2022

Apartament cochet cu terasă și parcare, aproape de Parcul Farmec

115,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Marasti, Cluj-Napoca
30.07 mp
1960

Casa superba pe un singur nivel, situata in Chinteni, zona Profi!

204,900 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Chinteni
120 mp
2026

Garsonieră cochetă de vânzare în cartierul Gheorgheni

45,000 €

Apartament cu 1 camere de vânzare
Gheorgheni, Cluj-Napoca
11 mp
1989

Apartament modern cu 2 camere, garaj si boxa in cartierul Buna Ziua

225,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Buna Ziua, Cluj-Napoca
58.6 mp
2016

Apartament cu 2 camere decomandate în Someșeni

105,000 € (negociabil)

Apartament cu 2 camere de vânzare
Someseni, Cluj-Napoca
48 mp

Casa de vanzare 230 mp utili + teren 800 mp, Luna de Sus, Cluj!

265,000 €

Casă / Vilă cu 7 camere de vânzare
Luna de Sus
230 mp
2017

Penthouse Sopor | 120 mp | Design Modern | Terase 60 mp | 2 Parcari

459,000 €

Apartament cu 4 camere de vânzare
Gheorgheni, Cluj-Napoca
120 mp
2018

Teren Someseni – 1452mp, autorizabil S+P+4E+Er – zona Traian Vuia

363,000 €

Teren de 1,452 mp de vânzare
Someseni, Cluj-Napoca
1,452 mp

Apartament spațios în inima Clujului | 4 camere | Garaj inclus

415,000 €

Apartament cu 4 camere de vânzare
Central, Cluj-Napoca
90.22 mp
1980

Casa tip duplex, 5 camere, teren 410 mp, panorama spectaculoasa

435,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Dambul Rotund, Cluj-Napoca
161 mp
2026

Apartament cu 2 camere confort sporit in Gheorgheni