ID CP3200023
Spațiu comercial cu preluare de afacere | Magazin alimentar | 70 mp |
ID CP3200023
954 €
Impakt Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial cu preluare de afacere, în care funcționează în prezent un magazin alimentar, situat în apropierea Parcului Logistic Transilvania, într-o zonă cu potențial comercial ridicat.
Spațiul are o suprafață de 70 mp, este amplasat la parterul unei case și beneficiază de curte interioară cu acces auto, facilitând aprovizionarea și accesul clienților.
Un avantaj important îl reprezintă lipsa concurenței directe în zonă, ceea ce oferă premise excelente pentru continuarea și dezvoltarea activității comerciale.
Caracteristici:
✔ Suprafață utilă: 70 mp
✔ Spațiu comercial cu preluare de afacere
✔ Magazin alimentar funcțional
✔ Parter de casă
✔ Curte interioară cu acces auto
✔ Zonă fără concurență directă
✔ Potențial foarte bun pentru dezvoltarea afacerii
Condiții financiare:
* Chirie: 5.000 lei/lună, negociabilă
* Prețul pentru preluarea afacerii: negociabil, stabilit în urma discuției și a vizionării.
Dacă sunteți în căutarea unei afaceri deja funcționale sau doriți să vă dezvoltați activitatea într-o zonă cu potențial și fără concurență directă, această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă.
Pentru mai multe informații și programarea unei vizionări, contactați echipa Impakt Imobiliare!